testPoznajemy Europę za pośrednictwem pociągów

Jak o wiele taniej przemieszczać się po świecie?

Miejsca, które trzeba zobaczyć przed swoją śmiercią
Zasadniczo to jest tak, że tych miejsc, które są warte odwiedzin jest ze wszech miar wiele. Zatem w krótkim artykule chcę tylko skupić się na jednym zagadnieniu – czyli zastanówmy się, które europejskie stolice warto ujrzeć. Z całą pewnością doskonałe są takie stolice jak Moskwa, Amsterdam, Rzym czy Zagrzeb. Oczywiście nie byłem jeszcze w każdej stolicy, więc być może jakąś ominąłem, lecz akurat owe typy bez cienia wątpliwości są warte należytej uwagi – to rewelacyjne miasta!
Prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest zwłaszcza zwiedzenie czeskiej Pragi. Należy otwarcie przyznać, że turystyka w stolicy Czech jest doskonale rozwinięta, w sumie Praga jest tak jakby stworzona dla turystów. Moim skromnym zdaniem Praga to to miejsce, które jest najbardziej urokliwą europejską stolicą. Gdyby Kraków nie przestał być stolicą Polski, pisałbym inaczej, lecz na dzień dzisiejszy ciężko o jakąś lepszą stolicę. Minimum trzy dni na odkrycie Pragi to standard. Choć, aby poznać całą Pragę przydałoby się stać się jej mieszkańcem.
blog

Categories: Turystyka lqcv.pl

Comments are closed.

Z jakich powodów gr

Sport to także współzawodnictwo W aspekcie sportu współzawodnictwo jest działaniem, jakie ...

Co ciekawego można

Logiczne gry komputerowe - kształtuj własny mózg Puzzle jest to gra ...

Który program kompu

Pozycjonowanie w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych Wysokie pozycje w takich wyszukiwarkach internetowych, ...

Podroż w góry

Odkrywamy Stary Kontynent za pomocą pociągu Nadal pociągi są szalenie istotną ...

Kanapa z materacem

Niektórzy ludzie wykazują spore upodobanie do mebli stylowych, przypominających używane ...